Kurumsal

KURULUŞ TANITIMI 
 

Gencer Otomotiv Karoser ve Beyaz Eşya San. Tic. Ltd. Şti. ulusal ve uluslararası şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda, globalleşen dünya ekonomisi ve ülkeler arası ticaret artışı sonucu 1992 yılından bugüne İstanbul/Maltepe’de küçük bir atölyede kamyon ve kamyonet kasası imalatı yapmak amacıyla Erdoğan GENÇER ve Ayhan GENÇER tarafından kurulmuş olup kısa zamanda yenilenen imalat faaliyet alanı ve hızlı gelişen ekip çalışması sonucu sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

1992 yılından bugüne hizmet verdiğimiz araç üst yapı sektöründe GENCER Otomotiv’in tek hedef ve gayesi daha iyi ürün, daha iyi hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Her zaman ileriyi görerek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla Araştırma ve Ürün Geliştirme ilkeleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Taleplere daha iyi cevap vermek adına İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000.m2 kapalı alan, 3.000 m2 açık alanı olan toplam 18.000 m2 fabrikamız 2006 yılında faaliyetine başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin bugüne kadar verdiği destek ve karşılıklı güvene dayalı ticari ilişkilerimiz Gencer Otomotiv Karoser ve Beyaz Eşya San. Tic. Ltd. Şti. ‘ ni lider konuma taşımıştır.

Üretim bantlarında gelişen teknoloji ile uyum sağlamak, personeline gerekli eğitimleri zamanında sunarak emek ve makine gücünü harmanlamak öncül hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşteri taleplerini işlerine kazandıracağı pratiklikten, aracını kullanacağı yol şartlarına kadar maksimum faydayı belirleyecek bir sorgulamadan sonra projelendirme çalışmaları başlatılmaktadır.

Sektörün köklü ve lider konumdaki firması olarak üretimimize sorumluluk bilinciyle yaklaşmakta, Gencer Kasa faaliyet gösterdiği alanda öne çıkmak ve giderek lider duruma gelmek için sektöre kattığı yenilikler ile, ihtiyaca göre sunduğu öneri, bilgi ve deneyimlerini ayrıntılarıyla üretimine aktarabilme yeterliliği ile ölçüleceğine inanmıştır.

Sürekli gelişme ve yaşamda kalite prensipleri doğrultusunda taşıma sektöründe öncü, lider, saygın ve güvenilir bir şirket olan Gencer Otomotiv Karoser ve Beyaz Eşya San. Tic. Ltd. Şti. ilke ve prensiplerimizle dünya standartlarını yakalamış olmamızın gururu ile daha uzun yıllar en iyi hizmeti vermeye devam etmek amacındadır.

Gencer Kasa, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na çerçevesinde aydınlatma yükümlüğünü yerine getirip ilgili kişilerin açık rızasını alarak kişisel verileri işler. Anayasamızın 20. maddesinde güvence altına alınan özel hayatın gizliliği hakkının bir görünüm biçimi olan ticari verilerin korunması noktasında gerekli hassasiyeti gösterir.