Hizmetlerimiz

İzolasyonlar

İzolasyonlar ;

Genellikle panelvan araçlar içerisine yaptığımız, iç kısmı poliüretan dış yüzeyi CTP (Cam takviyeli polyester) den oluşan imalatımızdır.

Panelvan araçların orjinalinde, ısı transferini sağlayacak izolasyon neredeyse yok denecek kadar azdır.

Soğutuculu ya da soğutucusuz, kullanıcının taşıdığı ürüne göre dizayn edilen izolasyonun temel amacı, ısı transferini sıfıra indirmektir.

0 ve +4 derecede ürün taşıyacak izolasyonlar için soğutucu modeli ile -18 taşıyacak izolasyonlar için soğutucu modeli ve poliüretan kalınlığı mutlak farklılık göstermektedir.

Panelvan aracınızın içerisine, taşıyacağınız ürünün -18 derecede durması gerektiğinde, aracınızın içerisine yeni bir kasa imal ediliyormuş gibi dizayn gerekebilir. Kapı içinde kapı, duvar içinde duvar.

Polyester izolasyonların yanında, kontraplak ve alüminyum izolasyonlar gibi çeşitlerde mevcuttur. Bu tamamen müşterimizin ne taşıyacağı, kaç kilogram taşıyacağı. hatta taşıyacağı malzemenin sertliğinden yükleme şekline kadar bir çok değişiklik gösterebilir.

İşte bu noktada Gencer Kasa olarak devreye giriyoruz. Aracınızı tamamen size, kullanışınıza ve yükünüze göre izole ediyoruz.