Hizmetlerimiz

KULLANICI EL KİTABI

Zepro Distribütörlüğü

Firmamız 10 yıllık iş ortaklığı anlaşmasının sonunda yeniden iş ortaklığına gidilmiş olup; Gencer Kasa olarak Zepro marka hidrolik kamyon arkası kapakların (lift) montaj, peridiyodik bakım ve orjinal yedek parça tedariğinde bulunan ZEPRO TAİL LİFT'in Türkiye servisiyiz.

Aynı zamanda diğer marka hidrolik kamyon arkası kapakların montaj, bakım ve onarımını yapmaktadır.

 

Profesyonel Ekip

Çalışanlarımızı, iş arkadaşlarımızı belirlerken; çalışana göre iş değil, işe göre çalışan düşüncesiyle hareket ederiz. İşini sevgiyle, özenle yapan uzman personelin, toplam kaliteye yaptıkları büyük faydanın farkında, onların markamızın büyümesinde ve güvenilirliğinin giderek artmasında çok büyük pay sahibi olduklarının bilincindeyiz.

 

İkinci El Kasalar

Gencer Kasa’dan temin edeceğiniz ikinci el kasalar işinizin özelliğine göre revize edilir, güçlendirilir, kullanımınıza uygun hale getirilerek hizmetinize sunulur. Ürettiğimiz her üründe olduğu gibi sizlere sunduğumuz ikinci el kasaların sorumluluğunu da aynı düzeyde taşır, daha ekonomik çözümler konusunda da değerli müşterilerimizin yanında olmayı bir hizmet ve görevimiz biliriz.

 

Her Modele Uygun Kasa

Sürümdeki her model her araç hakkında önereceği en uygun üst yapı seçeneğini müşterilerine sunmak, Gencer Kasa’nın sorumluluğudur. Sizin için çok da farklı görünmeyen seçenekler konusunda; yılların tecrübesiyle, seçtiğiniz araçla uyumlu en yüksek verimi sağlayacak kasanın performansına büyük katkılar sağlayabileceğimizi unutmayın.

 

Sağlam ve Dayanıklı

Artık daha yenilikçi ve düşünülmemiş katkılar sağlama peşinde olan Gencer Kasa için, üretimlerinde güncel teknolojinin gerisine düşmemesi gereken, asla tartışılmayacak sağlamlık ve dayanıklılık temel şartı, çoktan çözümlenmiş, üzerinde tartışılmayacak temel bir kuraldır.